Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Mes energinga bei kūrybinga profesionali interjero dizaino studija, turinti tarptautinę patirtį. Kiekvienas projektas mums yra iššūkis, dar viena proga sukurti kažką unikalaus, dar nematyto. Mūsų šūkis – kiekvienam pasiūlyti originalią idėją ar problemos sprendimą, atitinkanti poreikį. Mes mylime tai, ką darome, ir tikime, kad kiekvienam galime sukurti kažką ypatingo. Dizainas mums yra ne tik grožis; pirmiausia, tai – praktiškumas. Daikto, kuris yra tik gražus, vieta – šiukšlių dėžėje.  Geras interjero dizainas turi pasižymėti teisingu vietos bei erdvės išnaudojimu. Be viso to labai svarbu sukurti tinkamą atmosferą ir nuotaiką, atitinkančią erdvės funkcijai. Taigi ypatingas dėmesys yra skiriamas detalėms, nes būtent jos padeda pasiekti norimą efektą.

Nesvarbu, didelis ar mažas yra jūsų projektas, tikime, jog galime jums padėti. Projektuojame tiek visuomeninių, tiek privačių namų interjerą nuo idėjos iki realizacijos. Dirbame visoje Lietuvoje.Scroll Up